Wizyta Seniorów z Pniew w ramach projektu pn. „Ze śpiewem iść przez życie”.

Wizyta Seniorów z Pniew w ramach projektu pn. „Ze śpiewem iść przez życie”.

W poniedziałek  30 grudnia 2019 r. w Domu Dziennego Pobytu gościliśmy 22 osobową grupę seniorów z Pniew.

Jak powszechnie wiadomo Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnym i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. To także czas jasełek, które zaprezentowali goście.

Wszystkich zgromadzonych przywitała prezes Pniewskiego Stowarzyszenia „Perspektywa”  Krystyna  Drozdowska-Szychowiak i zaprosiła do wspólnego oglądania przedstawienia słowno – muzycznego przygotowanego pod kierunkiem instruktora Pani Pauliny Królak.   Interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, piękne stroje, wspaniała dekoracja stworzyły bardzo efektowne i  urzekające widowisko. Występujący seniorzy po raz kolejny wykazali się talentem aktorskim, a kolędy i pastorałki śpiewane podczas jasełek zachęcały widownię do aktywnego uczestnictwa.

Radosna i ciepła atmosfera udzieliła się wszystkim, ponieważ seniorzy w cudowny sposób stworzyli świąteczną atmosferę. Za wspaniałe widowisko występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

W dalszej części spotkania,  po krótkich życzeniach  na nadchodzący kolejny rok,  seniorzy  przy kawie i słodkim poczęstunku kolędowali  przy stole.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu pn. „Ze śpiewem iść przez życie”. współfinansowanego ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 realizowanego przez Pniewskie Stowarzyszenie „Perspektywa”.

 

  • DSCN5236-min
  • DSCN5249-min
  • DSCN5257-min
  • DSCN5272-min
  • DSCN5278-min
  • DSCN5286-min