Wizyta seniorów z Lubasza

Wizyta seniorów z Lubasza

W piątek  20 września  2019r. w Domu Dziennego Pobytu gościliśmy 40 osobową grupę seniorów z Towarzystwa Seniorów Słoneczko z Lubasza, które  działa w strukturach parafialnego zespołu CARITAS i Lubaskiej Rady Seniorów. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez kierownika DDP oraz  zapoznaniu z działalnością placówki                  i  oprowadzeniem po pomieszczeniach Domu.

Wspólnie  przy pysznym cieście i filiżance kawy nawiązywane były ciekawe rozmowy między seniorami o tym w jaki sposób spędzają wolny czas, czym się interesują. Seniorzy opowiedzieli  o  swojej  bogatej działalności, pochwalili się swoimi pracami, które  powstają podczas zajęć z terapii zajęciowej. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy zaproszenie od seniorów z Lubasza, z którego  w przyszłości na pewno skorzystamy, natomiast goście udali się na dalsze zwiedzanie walorów miasta.

Czas spędzony razem upłynął w życzliwej atmosferze, był doskonałą okazją do integracji osób starszych i z pewnością nawiązania nowych znajomości.

 

  • DSCN4926-min
  • DSCN4912-min
  • DSCN4897-min