Spotkanie Mikołajkowe w gminie Nowy Tomyśl

Spotkanie Mikołajkowe w gminie Nowy Tomyśl

W dniu 8 grudnia br. Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Tomyślu wraz z Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Uzależnień oraz Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża zaprosił 135 dzieci z terenu gminy Nowy Tomyśl na spotkanie mikołajkowe, które dzięki życzliwości Nowotomyskiego Ośrodka Kultury odbyło się w sali widowiskowej tej placówki.
Spotkanie zaszczycił również swoją obecnością Burmistrz Nowego Tomyśla Pan Włodzimierz Hibner.
W tym dniu Święty Mikołaj naprawdę zawitał do dzieci. Czas na jego przybycie upłynął dzieciom w towarzystwie Śnieżynki i Elfa. W czasie przedstawienia Śnieżynka z Elfem uczyły dzieci pakowania świątecznych prezentów. Były wigilijne zagadki, śpiewanie kolęd i świątecznych piosenek oraz wspólne zabawy taneczne i szalona jazda saniami Św. Mikołaja
Spotkanie z Mikołajem sprawiło najmłodszym wiele radości. Ich uśmiechy, okrzyki i rozświetlone twarze były dowodem na to, że dzieci doskonale się bawiły. Największą radość, jak zwykle sprawiły dzieciom słodkie prezenty, którymi na zakończenie spotkania zostały obdarowane przez Św. Mikołaja.
Mikołajki zostały sfinansowane ze środków pozyskanych od sponsorów, bez których nie doszłoby do jego zorganizowania, a którym bardzo serdecznie dziękujemy :
„Redos” Sp. z o.o. w Nowym Tomyślu, „Josera Polska” sp. z o.o. w Paproci, Bech Packaging w Nowym Tomyślu, Firma Domo-Best w Nowym Tomyślu, P.B.PPUH Paweł Borówko w Sękowie, „Kiel” w Paproci, Hydro-Kan Dariusz Stroński w Nowym Tomyślu, Nowotomyski Dom handlowy Pawelec

 

 

  • spotkanie mikołajkowe1
  • spotkanie mikołajkowe2
  • spotkanie mikołajkowe4