Piknik rodzinny w Klimkowej Osadzie

Piknik rodzinny w Klimkowej Osadzie

27 czerwca 2018 roku w słoneczne popołudnie, w malowniczo położonej Klimkowej Osadzie  w Cichej Górze, Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Tomyślu wraz z Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Uzależnień oraz Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Tomyśl zorganizował piknik rodzinny w ramach kampanii przeciwdziałania przemocy w rodzinie połączony z minionym Dniem Dziecka. Rodzinna impreza odbyła się w wesołej atmosferze, sprzyjającej wspólnej zabawie.  Do wspólnej zabawy zaproszono 130 dzieci wraz z rodzicami. W tym dniu miejsce to przepełnione było mnogością atrakcji dla  małych i tych trochę większych dzieci. Pełną pozytywnej energii animację dla dzieci poprowadziło dwoje klaunów Ruphert i Rico. Dzieci wraz z rodzicami, przy dźwiękach radosnej muzyki chętnie uczestniczyły w przeróżnych konkursach, zabawach i animacjach.  Najmłodsi spontanicznie korzystali z huśtawek, zjeżdżalni, trampoliny, boiska do piłki nożnej oraz  wielu, wielu innych atrakcji.  Kolejny raz okazało się, że dużą radość najmłodszym sprawiły  odwiedziny  funkcjonariuszy  Komendy   Powiatowej  Policji   w Nowym Tomyślu i możliwość zwiedzania policyjnego radiowozu. Uczestników pikniku odwiedził również Burmistrz Nowego Tomyśla Pan  Włodzimierz Hibner, który życzył dzieciom bezpiecznych wakacji.

Należy dodać, że impreza w znacznej części sfinansowana została przez sponsorów: Pana Pawła Borówko, Bech Packaging w Nowym Tomyślu oraz Phoenix Contact „Wielkopolska”.

Kolejny raz  imprezę można zaliczyć  do udanych. Najważniejsza była radość dzieci, a jej,  jak i pozytywnej energii nie brakowało.

  • DSC00242-min
  • DSC00232-min
  • DSC00226-min
  • DSC00197-min
  • DSC00186-min
  • DSC00184-min
  • DSC00154-min